Ingenieursbureau Coenradie is op zoek naar een maatvoerder bouw (m/v) – fulltime.

Kom jij ons team versterken?

Functieomschrijving:

Als maatvoerder bent jij verantwoordelijk voor het inmeten, voorbereiden, uitzetten, controleren en aansturen van diverse werkzaamheden binnen bouwprojecten. Ook de borging van onze meetinstrumenten en meetgegevens liggen binnen jouw zorg. Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging?

Wij zijn per direct op zoek naar een enthousiaste collega (m/v) voor een fulltime functie die ons team van maatvoerders wil versterken. Als maatvoerder/landmeter ga je alleen of samen met je assistent verschillende soorten metingen uitvoeren, variërend van uitzetten en maatvoeren tot landmeetkundige projecten. Je fungeert als aanspreekpunt voor de werkvoorbereiding en opdrachtgever.

De projecten van Ingenieursbureau Coenradie zijn divers van aard, maar hebben voor deze vacature het accent op de bouw en landmeten.

Profiel:

  • Werk-/denkniveau MBO met relevante ervaring in de bouw en landmeetkunde.
  • Ervaring als maatvoerder/landmeter.
  • Kennis van landmeetkundige apparatuur, zoals totalstation, waterpastoestel en GPS-apparatuur.
  • Brede interesse in (landmeetkundige) meettechnieken.
  • Goede sociale vaardigheden, zowel in woord als geschrift.
  • Werkt graag als teamspeler, maar kan ook goed zelfstandig werken.
  • Affiniteit met geodesie is een pre.

Waarom bij Coenradie:

Coenradie is een modern bedrijf met toekomstvisie waarin innovatie, klanttevredenheid, flexibiliteit en ondernemerschap centraal staan. We bieden je een inspirerende werkomgeving, een uitdagende functie en doorgroeimogelijkheden. We hechten belang aan ontwikkeling van jouw talent, dus daar waar mogelijk ondersteunen wij je om succesvol te kunnen zijn.

Voor meer informatie neem contact op met de manager van de vestiging Oirschot, Roger Hesselberth via telefoonnummer 0499 577 202. Geïnteresseerd? Stuur een korte brief met motivatie en CV aan:

Ingenieursbureau Coenradie bv
T.a.v. Roger Hesselberth
Postbus 111
5688 ZJ OIRSCHOT

of mailen naar: info [at] coenradie.nl.

en misschien kunnen we het jou dan ook zeggen: “je nieuwe uitdaging is gestart, goed dat je er bent!”

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld